  • Reling do grzejnika Advantage R-ADV-490-W biały
Reling do grzejnika dekoracyjnego Advantage o szerokości 39 cm, w kolorze białym.
Brutto
Reling przeznaczony do montażu na grzejniku dekoracyjnym Advantage o szerokości 490mm.
Produkt w kolorze białym - tym samym co oferowane przez nas grzejniki Advantage.
Warianty relingów do grzejników Advantage
  • 290mm biały
  • 290mm grafit
  • 290mm czarny
  • 290mm czerwony
  • 390mm biały
  • 390mm grafit
  • 390mm czarny
  • 490mm biały
  • 490mm grafit
  • 490mm czarny
  • 590mm biały
  • 590mm grafit
  • 590mm czarny