• 512 644 342, Szymon
 • 510 096 837, Dominik
 • 506 725 688, Janusz
 • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.

Trendy

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 15 z 17

 1. 1
 2. 2
 1. Grzejnik łazienkowy Pop Star Up

  Grzejnik o nowoczesnym wyglądzie, zbudowany z prostokątnych profilii. Idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Dostępny w kolorze białym i w popularnym graficie (struktura)

  Cena od: 679,00 zł

 2. Grzejnik łazienkowy Astro

  Grzejnik łazienkowy o asymetrycznej formie. Dwa rzędy rurek sprawiają, że grzejnik charakteryzuje się wysoką mocą w stosunku do rozmiarów. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 497,00 zł

 3. Grzejnik łazienkowy Frame

  Płaski grzejnik łazienkowy o interesującym kształcie. Dzięki zastosowaniu prostokątnych profili i okrągłych rurek nadaje się dowolnego wystroju łazienki.

  Cena od: 293,00 zł

 4. Grzejnik łazienkowy Nameless

  Dekoracyjny grzejnik łazienkowy o asymetrycznej formie. Wyjątkowy design grzejnika idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 717,00 zł

 5. Grzejnik łazienkowy Makao

  Grzejnik łazienkowy o nowoczesnym, prostym kształcie, który idealnie dopasuje się do kwadratowej armatury łazienkowej. Poziome listwy grzejnika ułożone są asymetrycznie tak by ułatwić przewieszanie ręczników. Produkt polski, co gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Gwarancja 8 lat. W komplecie uchwyty do montażu na ścianie.

  Cena od: 477,00 zł

 6. Grzejnik łazienkowy Poppy

  Grzejnik łazienkowy o nowoczesnym, prostym kształcie, który idealnie dopasuje się do kwadratowej armatury łazienkowej. Poziome listwy grzejnika ułożone są naprzemiennie tak by ułatwić przewieszanie ręczników. Produkt polski, wykonany w technologi "Lasercut" co gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Gwarancja 8 lat. W komplecie uchwyty do montażu na ścianie.

  Cena od: 350,00 zł

 7. Grzejnik łazienkowy Trick

  Dekoracyjny grzejnik łazienkowy o unikalnym wzornictwie zbudowany z prostokątnych profili . Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz.

  Ciśnienie pracy: 1 MPa

  W komplecie uchwyty do montażu na ścianie, korek, odpowietrznik.

  Gwarancja: 8 lat

  Cena od: 571,00 zł

 8. Grzejnik łazienkowy Giulietta

  Elegancki, dekoracyjny grzejnik łazienkowy zbudowany z z prostokątnych profili. Asymetryczne usytuowanie podłączenia pozwala na łatwiejsze przewieszanie tekstyliów. Ciśnienie pracy: 1 MPa W komplecie uchwyty do montażu na ścianie, korek, odpowietrznik. Gwarancja: 8 lat

  Cena od: 898,00 zł

 9. Grzejnik łazienkowy Stick

  Nowy typ klasycznej drabinki wykonany z kolektorów o kwadratowym przekroju, który doskonale podkreśli wnętrze nowoczesnej łazienki. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 394,00 zł

 10. Grzejnik łazienkowy Code

  Grzejnik łazienkowy o prostokątnych przemiennie ułożonych profilach. Idealny do współczesnych wnętrz. Płaska forma, dobry stosunek mocy do ceny.

  Cena od: 340,00 zł

 11. Grzejnik łazienkowy Slim

  Płaski nowoczesny grzejnik łazienkowy. Design grzejnika idealnie pasuje do współczesnych wnętrz. Korzystny stosunek mocy do ceny.

  Cena od: 342,00 zł

 12. Grzejnik łazienkowy Modo

  Bardzo elegancki nowoczesny grzejnik łazienkowy. Szerokie przerwy między poziomymi listwami ułatwiają przewieszanie ręczników. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 449,00 zł

 13. Grzejnik łazienkowy Shark

  Grzejnik łazienkowy o prostokątnych profilach. Wieszanie ręczników ułatwia przestrzenna forma grzejnika, dzięki której grzejnik ma również większą moc.

  Cena od: 642,00 zł

 14. Grzejnik łazienkowy Stick Level

  Grzejnik łazienkowy w układzie poziomym. Dodatkowa cynkowa powłoka antykorozyjna pozwala na montaż w miejscach o zwiększonej wilgotności np nad wanną.

  Cena od: 477,00 zł

 15. Grzejnik łazienkowy Retto

  Grzejnik łazienkowy w nowoczesnym lecz sprawdzonym układzie. Niezmiennie popularna forma prostokątnych profili wygiętych w delikatny łuk. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 317,00 zł

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 15 z 17

 1. 1
 2. 2