Jaki kolor grzejników wybrać? To bardzo ważne pytanie, bo kolor ma bardzo duże znaczenie: wpływa na nasze samopoczucie i tworzy wystrój wnętrza. Wywołuje w naszej wyobraźni wiele emocji, inspiruje do działania, innym razem uspokaja, relaksuje.

Zobacz niezwykłe kolory GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH»

Kolory z palety VANILIA & PEPPER

Kolory grzejników Instal Projekt inspirowane są egzotycznymi przyprawami m. in. białym pieprzem, oregano, chili. Grzejniki dekoracyjne w takiej kolorystyce wnoszą szczyptę pikanterii do wnętrza. Doskonale łączą się z naturalnymi materiałami, ciepłym białym drewnem, ceramiką i wikliną. Grzejniki dekoracyjne w kolorze cynamonu, zielonej herbaty czy pieprzu tworzą niesamowitą aranżację z meblami w odcieniu kości słoniowej i jasnymi dodatkami. Ozdobne grzejniki w takich barwach doskonale wpisują się w styl retro, old style, glamour czy nowoczesny.

Grzejniki ozdobne VANILIA & PEPPER

Barwy z palety BLACK & WHITE

Grzejniki dekoracyjne z tej palety to nie tylko kontrastowe zestawienie bieli i czerni. Instal Projekt przedstawia różnorodne odcienie tych dwóch kolorów. Czarne grzejniki z połyskiem, lśniące jak płytki podłogowe, w których można się przejrzeć lub czarne grzejniki w wersji matowej. Znajdziesz też białe grzejniki o powierzchni jedwabistej i strukturalnej. Białe grzejniki mogą zostać skomponowane na zasadzie kontrastu (biały grzejnik na tle czarnej ściany, czarny grzejnik na tle białej ściany) lub podobieństwa (biały grzejnik i biała łazienka, czarny grzejnik w ciemnym salonie). Te uniwersalne kolory wpisują się w nowoczesne wnętrza, oparte na minimalizmie.

Przeczytaj także: JAKI GRZEJNIK DO BIAŁEJ ŁAZIENKI»

Grzejniki ozdobne BLACK & WHITE

Grzejniki w stylu FASHION COLOURS

Grzejniki dekoracyjne w żywych kolorach, mocnych odcieniach różu, żółci, czerwieni, zieleni czy fioletu. Takie grzejniki wyróżniają się, tworzą bombową dawkę energii, przykuwają wzrok i ożywiają nudne wnętrza. Grzejniki dekoracyjne w kolorze soczystej zieleni przepięknie wyglądają w białej łazience. Różowe grzejniki są fantastyczną dekoracją w pastelowym salonie. To grzejniki dla optymistów, którzy nie boją się kolorów w domu, lubią eksperymentować. Takie grzejniki pasują do każdego stylu.

Grzejniki ozdobneFASHION COLOURS

Grzejniki ozdobne w barwach TOP COLOURS

To grzejniki dekoracyjne w modnych kolorach szarości, o powściągliwej elegancji. Kojarzące się z granitowymi szczytami górskimi, z metalami, szlachetnym połyskiem srebra czy chłodem aluminium. To grzejniki proste, nowoczesne, budujące nastrój spokoju i bezpieczeństwa. Linia TOP COLOURS to barwy aluminium, antracytu, granitu i węgla (czernie, szarości, grafity). Ozdobne grzejniki w takich kolorach szczególnie pasują do wnętrz nowoczesnych i industrialnych, w których panuje raczej surowy klimat.

Grzejniki ozdobne  TOP COLOURS