• 512 644 342, Szymon
 • 510 096 837, Dominik
 • 506 725 688, Grzegorz
 • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.

Grzejniki pionowe

Grzejniki pionowe
Grzejniki pionowe pozwalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Mogą również stanowić ciekawe uzupełnienie wnętrza i pełnić funkcję dekoracyjną. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie gdy dysponujemy ograniczoną przestrzenią, a potrzebny nam grzejnik o dużej mocy. Zastosowanie grzejnika pionowego pozwala nam wtedy bezkompromisowo osiągnąć wystarczającą moc cieplną bez psucia wystroju wnętrza.
W naszej ofercie znajdują się pionowe grzejniki modułowe z serii Afro New, Asap, Tubus charakteryzujące bardzo szeroką rozpiętością rozmiarów i mocy. Dodatkowo program grzejników pionowych wzbogacają grzejniki typowo dekoracyjne o takim układzie - seria Inventio, Indivi, Magic. Są to grzejniki z ozdobnymi frontami - z lustrem, szybą, nadrukiem - optymalne rozwiązanie gdy chcemy grzejnik pionowy wyeksponować na tle pomieszczenia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 15 z 22

 1. 1
 2. 2
 1. Grzejnik dekoracyjny Afro New

  Grzejnik dekoracyjny zbudowany z prostokątnych listew. Doskonale prezentuje się w układzie pionowym Duża rozpiętość rozmiarów i mocy. Korzystne ceny.

  Cena od: 705,00 zł

 2. Grzejnik dekoracyjny Afro New X

  Grzejnik dekoracyjny zbudowany z prostokątnych listew. Doskonale prezentuje się w układzie pionowym Duża rozpiętość rozmiarów i mocy. Korzystne ceny.

  Cena od: 974,00 zł

 3. Grzejnik pokojowy żeberkowy Tubus 2

  Dekoracyjny grzejnik żeberkowy. Sprawdzona ponadczasowa forma w nowym lżejszym wydaniu. Setki możliwych kombinacji. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 62,00 zł

 4. Grzejnik pokojowy żeberkowy Tubus 3

  Dekoracyjny grzejnik żeberkowy. Sprawdzona ponadczasowa forma w nowym lżejszym wydaniu. Setki możliwych kombinacji. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 73,00 zł

 5. Grzejnik dekoracyjny Roti

  Grzejnik dekoracyjny pionowy zbudowany z prostokątnych listew. Dzięki ułożeniu listew w łuk grzejnik można montować również w narożniku.

  Cena od: 1 881,00 zł

 6. Grzejnik dekoracyjny pionowy COVER V

  Dekoracyjny grzejnik pokojowy w układzie pionowym zbudowany z prostokątnych listew. Wysoka jakość i precyzja wykonania. Wybrane modele w kolorze białym dostępne są od ręki.

  Cena od: 652,00 zł

 7. Grzejnik dekoracyjny Safo

  Klasyczny i elegancki grzejnik dekoracyjny w układzie pionowym. Bardzo korzystnych stosunek mocy do ceny. Idealnie pasuje do łazienki lub przedpokoju.

  Cena od: 644,00 zł

 8. Grzejnik dekoracyjny Parys

  Grzejnik dekoracyjny o delikatnym klasycznym kształcie. Wyjątkowo korzystny stosunek mocy do ceny. Dobry wybór do instalacji niskotemperaturowych.

  Cena od: 1 152,00 zł

 9. Grzejnik dekoracyjny Manhattan

  Pionowy grzejnik dekorcyjny o nowoczesnych i modnych kształtach. Unikalna forma, jedyna taka dostępna na rynku. Grzejnik posiada reling pozwalający na wygodne przewieszanie ręczników. Polski, markowy produkt charakteryzujący się wysoką jakością i precyzją wykonania. Gwaracja 8 lat.

  Cena od: 1 398,00 zł

 10. Grzejnik dekoracyjny Inventio kolor

  Pionowy grzejnik dekoracyjny, 40 wersji kolorystycznych. U nas również z wymiennikiem o zwiększonej mocy cieplnej. Idealny do energooszczędnych instalacji.

  Cena od: 903,00 zł

 11. Grzejnik dekoracyjny Inventio z nadrukiem i szybą

  Pionowy grzejnik dekoracyjny z nadrukiem i szybą. Modne wzory nadruków pasujące zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 2 271,00 zł

 12. Grzejnik dekoracyjny Inventio z nadrukiem

  Pionowy grzejnik dekoracyjny z nadrukiem w technologii UV. Do wyboru modne wzory nadruków lub możliwość zamówienia własnego zupełnie unikalnego nadruku.

  Cena od: 1 337,00 zł

 13. Grzejnik dekoracyjny Inventio stal nierdzewna

  Grzejnik dekoracyjny z płaskim jednolitym ekranem ze stali nierdzewnej. Propozycja dla osób które cenią bezkompromisowe piękno i solidność.

  Cena od: 2 555,00 zł

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 15 z 22

 1. 1
 2. 2