• 512 644 342, Szymon
 • 510 096 837, Dominik
 • 506 725 688, Janusz
 • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.

Grzejniki pionowe

Grzejniki pionowe
Grzejniki pionowe pozwalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Mogą również stanowić ciekawe uzupełnienie wnętrza i pełnić funkcję dekoracyjną. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie gdy dysponujemy ograniczoną przestrzenią, a potrzebny nam grzejnik o dużej mocy. Zastosowanie grzejnika pionowego pozwala nam wtedy bezkompromisowo osiągnąć wystarczającą moc cieplną bez psucia wystroju wnętrza.
W naszej ofercie znajdują się pionowe grzejniki modułowe z serii Afro New, Asap, Tubus charakteryzujące bardzo szeroką rozpiętością rozmiarów i mocy. Dodatkowo program grzejników pionowych wzbogacają grzejniki typowo dekoracyjne o takim układzie - seria Inventio, Indivi, Magic. Są to grzejniki z ozdobnymi frontami - z lustrem, szybą, nadrukiem - optymalne rozwiązanie gdy chcemy grzejnik pionowy wyeksponować na tle pomieszczenia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 15 z 22

 1. 1
 2. 2
 1. Grzejnik dekoracyjny Afro New

  Grzejnik dekoracyjny zbudowany z prostokątnych listew. Doskonale prezentuje się w układzie pionowym Duża rozpiętość rozmiarów i mocy. Korzystne ceny.

  Cena od: 773,00 zł

 2. Grzejnik dekoracyjny Vivat

  Nowoczesny, elegancki grzejnik dekoracyjny firmy Instal-projekt. Produkt zbudowany z prostokątnych, gęsto ułożonych listew. Grzejnik Vivat powstał na bazie spostrzeżeń od klientów, jako rozwinięcie koncepcji grzejnika Afro New. Dzięki niewielkiemu zwiększeniu głębokości grzejnika udało się uzyskać znacznie wyższe moce co sprawia, że Vivat doskonale nadaje się do ogrzewania dużych powierzchni w budownictwie jednorodzinnym, szczególnie do instalacji niskotemperaturowych. Produkt najlepiej wygląda w układzie pionowym (wys. 1800mm). Występuje jednak również w wersjach typowo pod parapet (wys. 575mm). W komplecie uchwyty do montażu na ścianie, korki, odpowietrznik. Ciśnienie pracy: 1MPa Gwarancja: 8 lat

  Cena od: 887,00 zł

 3. Grzejnik dekoracyjny Vivat X

  Nowoczesny, elegancki grzejnik dekoracyjny firmy Instal-projekt. Produkt zbudowany z prostokątnych, gęsto ułożonych w dwa rzędy listew. Grzejnik Vivat powstał na bazie spostrzeżeń od klientów, jako rozwinięcie koncepcji grzejnika Afro New. Dzięki niewielkiemu zwiększeniu głębokości grzejnika udało się uzyskać znacznie wyższe moce co sprawia, że Vivat doskonale nadaje się do ogrzewania dużych powierzchni w budownictwie jednorodzinnym, szczególnie do instalacji niskotemperaturowych. Produkt najlepiej wygląda w układzie pionowym (wys. 1800mm). Występuje jednak również w wersjach typowo pod parapet (wys. 575mm). W komplecie uchwyty do montażu na ścianie, korki, odpowietrznik. Ciśnienie pracy: 1MPa Gwarancja: 8 lat

  Cena od: 1 098,00 zł

 4. Grzejnik dekoracyjny Afro New X

  Grzejnik dekoracyjny zbudowany z prostokątnych listew. Doskonale prezentuje się w układzie pionowym Duża rozpiętość rozmiarów i mocy. Korzystne ceny.

  Cena od: 1 068,00 zł

 5. Grzejnik pokojowy żeberkowy Tubus 2

  Dekoracyjny grzejnik żeberkowy. Sprawdzona ponadczasowa forma w nowym lżejszym wydaniu. Setki możliwych kombinacji. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 71,00 zł

 6. Grzejnik pokojowy żeberkowy Tubus 3

  Dekoracyjny grzejnik żeberkowy. Sprawdzona ponadczasowa forma w nowym lżejszym wydaniu. Setki możliwych kombinacji. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 83,00 zł

 7. Grzejnik dekoracyjny pionowy COVER V

  Dekoracyjny grzejnik pokojowy w układzie pionowym zbudowany z prostokątnych listew. Wysoka jakość i precyzja wykonania. Wybrane modele w kolorze białym dostępne są od ręki.

  Cena od: 704,00 zł

 8. Grzejnik dekoracyjny Safo

  Klasyczny i elegancki grzejnik dekoracyjny w układzie pionowym. Bardzo korzystnych stosunek mocy do ceny. Idealnie pasuje do łazienki lub przedpokoju.

  Cena od: 647,00 zł

 9. Grzejnik dekoracyjny Parys

  Grzejnik dekoracyjny o delikatnym klasycznym kształcie. Wyjątkowo korzystny stosunek mocy do ceny. Dobry wybór do instalacji niskotemperaturowych.

  Cena od: 1 225,00 zł

 10. Grzejnik dekoracyjny Manhattan

  Pionowy grzejnik dekorcyjny o nowoczesnych i modnych kształtach. Unikalna forma, jedyna taka dostępna na rynku. Grzejnik posiada reling pozwalający na wygodne przewieszanie ręczników. Polski, markowy produkt charakteryzujący się wysoką jakością i precyzją wykonania. Gwaracja 8 lat.

  Cena od: 1 611,00 zł

 11. Grzejnik dekoracyjny Inventio kolor

  Pionowy grzejnik dekoracyjny, 40 wersji kolorystycznych. U nas również z wymiennikiem o zwiększonej mocy cieplnej. Idealny do energooszczędnych instalacji.

  Cena od: 974,00 zł

 12. Grzejnik dekoracyjny Inventio z nadrukiem i szybą

  Pionowy grzejnik dekoracyjny z nadrukiem i szybą. Modne wzory nadruków pasujące zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 2 534,00 zł

 13. Grzejnik dekoracyjny Inventio z nadrukiem

  Pionowy grzejnik dekoracyjny z nadrukiem w technologii UV. Do wyboru modne wzory nadruków.

  Cena od: 1 469,00 zł

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 15 z 22

 1. 1
 2. 2