• 512 644 342, Szymon
 • 510 096 837, Dominik
 • 506 725 688, Janusz
 • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.

Trendy

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

 1. Grzejnik łazienkowy Nameless

  Dekoracyjny grzejnik łazienkowy o asymetrycznej formie. Wyjątkowy design grzejnika idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 658,00 zł

 2. Grzejnik łazienkowy Makao

  Grzejnik łazienkowy o nowoczesnym, prostym kształcie, który idealnie dopasuje się do kwadratowej armatury łazienkowej. Poziome listwy grzejnika ułożone są asymetrycznie tak by ułatwić przewieszanie ręczników. Produkt polski, co gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Gwarancja 8 lat. W komplecie uchwyty do montażu na ścianie.

  Cena od: 481,00 zł

 3. Grzejnik łazienkowy Poppy

  Grzejnik łazienkowy o nowoczesnym, prostym kształcie, który idealnie dopasuje się do kwadratowej armatury łazienkowej. Poziome listwy grzejnika ułożone są naprzemiennie tak by ułatwić przewieszanie ręczników. Produkt polski, wykonany w technologi "Lasercut" co gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Gwarancja 8 lat. W komplecie uchwyty do montażu na ścianie.

  Cena od: 353,00 zł

 4. Grzejnik łazienkowy Stick

  Nowy typ klasycznej drabinki wykonany z kolektorów o kwadratowym przekroju, który doskonale podkreśli wnętrze nowoczesnej łazienki. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 367,00 zł

 5. Grzejnik łazienkowy Code

  Grzejnik łazienkowy o prostokątnych przemiennie ułożonych profilach. Idealny do współczesnych wnętrz. Płaska forma, dobry stosunek mocy do ceny.

  Cena od: 328,00 zł

 6. Grzejnik łazienkowy Slim

  Płaski nowoczesny grzejnik łazienkowy. Design grzejnika idealnie pasuje do współczesnych wnętrz. Korzystny stosunek mocy do ceny.

  Cena od: 317,00 zł

 7. Grzejnik łazienkowy Modo

  Bardzo elegancki nowoczesny grzejnik łazienkowy. Szerokie przerwy między poziomymi listwami ułatwiają przewieszanie ręczników. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 417,00 zł

 8. Grzejnik łazienkowy Shark

  Grzejnik łazienkowy o prostokątnych profilach. Wieszanie ręczników ułatwia przestrzenna forma grzejnika, dzięki której grzejnik ma również większą moc.

  Cena od: 642,00 zł

 9. Grzejnik łazienkowy Stick Level

  Grzejnik łazienkowy w układzie poziomym. Dodatkowa cynkowa powłoka antykorozyjna pozwala na montaż w miejscach o zwiększonej wilgotności np nad wanną.

  Cena od: 425,00 zł

 10. Grzejnik łazienkowy Retto

  Grzejnik łazienkowy w nowoczesnym lecz sprawdzonym układzie. Niezmiennie popularna forma prostokątnych profili wygiętych w delikatny łuk. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 305,00 zł

 11. Grzejnik łazienkowy Zebra

  Grzejnik dekoracyjny łazienkowy o prostokątnych asymetrycznych profilach. Unikatowy design do nowoczesnych wnętrz dla wymagających. Gwarancja 8 lat.

  Cena od: 905,00 zł

 12. Grzejnik łazienkowy Drada

  Bardzo elegancki dekoracyjny grzejnik łazienkowy o nowoczesnych kształtach. Wygodny w użytkowaniu dzięki szerokim odstępom między poziomymi listwami.

  Cena od: 1 035,00 zł

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)