Biała łazienka coraz częściej pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Wiedzie prym w najnowszych trendach. Dlatego tak często przewija się pytanie: jaki grzejnik do białej łazienki? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Biała łazienka i biały grzejnik – elegancja pełną parą

Jeśli chcesz maksymalnie podkreślić elegancję łazienki postaw na biały grzejnik. Dzięki takiemu połączeniu uzyskasz pomieszczenie ekskluzywne, błyszczące, pełne światła i sprawiające wrażenie sterylnego miejsca. By łazienka nie dawała odczucia, że przebywamy w szpitalu – najlepiej ją nieco ożywić poprzez dodatki w jaskrawych kolorach. Tutaj możesz poszaleć, bo skoro łazienka jest cała w bieli, dodanie kilku drobiazgów nawet w najkrzykliwszych kolorach, tylko podkreśli jej elegancję.

Zobacz też inne GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE»

Poniżej przykład białej łazienki z białym grzejnikiem z dodatkiem romantycznego, kobiecego różu. Białe grzejniki, także w wersji chromowanej posiadają delikatną, smukłą konstrukcję, która oddaje lekkość białej łazienki. Wystarczy kilka drobiazgów: kolorowe pojemniki na mydło czy pantofle, by łazienka „ożyła”.

 Białe grzejniki łazienkowe

Można też obok różu zastosować błękitne lub żółte dodatki. Przepięknie łączy się z bielą także soczysta zieleń i namiętna czerwień.

Biały grzejnik dekoracyjny w łazience

Biała łazienka i czarny grzejnik w wersji black & white

Drugą modną opcją: jest tworzenie aranżacji na bazie najmocniejszego kontrastu. Biała elegancka łazienka i czarny grzejnik to świetne połączenie, które spełnia najmodniejsze zasady minimalizmu. Możesz wybrać prosty, klasyczny grzejnik, by jeszcze bardziej podkreślić modną prostotę czy oszczędność zdobień. Możesz też nieco ubogacić łazienkę, wybierając czarny grzejnik, ale w ozdobnej formie.

Sprawdź ceny GRZEJNIKÓW ŁAZIENKOWYCH»

 Czarny grzejnik dekoracyjny do łazienki

Czarny grzejnik w białej łazience

Biała łazienka i kolorowy grzejnik – ożywczy duet

Grzejnik w kolorze na tle białej łazienki to aranżacyjny majstersztyk. Wyobraź sobie: na ścianie przepiękne białe płytki z połyskiem, duże lustro, chromowana armatura i grzejnik o soczystej zieleni lub głębokim różu – połączenie pierwsza klasa. Łazienka staje się elegancka, ale i z pazurem. Nie jest mdła, ponieważ biel zostaje przełamana kolorem grzejnika. Taki grzejnik idealnie pasuje do łazienki w stylu fashion.

Różowy grzejnik do łazienki