Minimalistyczne wnętrza nadal królują – najmodniejsze aranżacje cechuje skromność, prostota i subtelna uroda. Brak krzykliwych zdobień i dominacja prostych kształtów geometrycznych, gładkie powierzchnie i lekkość to wyznaczniki tego nurtu, który stale ma swoje duże grono miłośników.

Masz mieszkanie urządzone w stylu minimalistycznym i chcesz, aby wszystkie elementy wchodzące w skład aranżacji tworzyły harmonijną całość? Nie zapomnij o szczegółach – zobacz, które modele grzejników dekoracyjnych idealnie pasować będą do zamontowania we wnętrzach, w których rządzi prostota i funkcjonalność.

Prosta forma białych grzejników dekoracyjnych

Możesz postawić na idealnie biały grzejnik ozdobny o gładkiej, lśniącej tafli, który zawieszony na ścianie będzie pięknie odbijał promienie słoneczne i światło lamp powiększając optycznie pomieszczenie i rozjaśniając je.

Nowoczesny grzejnik ozdobny w salonie

Jeżeli nie masz miejsca na ścianie na powieszenie oryginalnego grzejnika ozdobnego możesz wymienić swoje zwykłe kaloryfery na stylowe grzejniki z białymi, gładkimi frontami. Nie będziesz już musiał zastanawiać się, czym zasłonić nieestetyczne grzejniki, będziesz mógł zrezygnować z ciężkich zasłon i niemodnych firanek. Co więcej, na nowoczesnych grzejnikach ozdobnych Style Smooth możesz umieścić dowolną, subtelną grafikę, która będzie oryginalną ozdobą minimalistycznego salonu.

Sprawdź dostępne rozmiary GRZEJNIKA OZDOBNEGO DO SALONU»

Grzejnik ozdobny Indivi New do salonu

Minimalizm kocha biel, odcienie szarego i czerń – odpowiednie dobór barw, zachowanie proporcji między nimi i umiejętne ożywienie ich beżowymi lub brązowymi dodatkami to podstawa aranżacji. Jeżeli w twoim salonie przeważa śnieżnobiały kolor możesz przełamać go kruczą czernią nowoczesnego grzejnika dekoracyjnego Indivi New. Jego lśniąca tafla będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji a prostokątny, oryginalny kształt podkreśli wystrój.

Sprawdź cenę GRZEJNIKA OZDOBNEGO POKOJOWEGO» 

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne do salonu

Zapisz

Zapisz

Zapisz