Doskonałym rozwiązaniem jest zamontowanie w pokoju dziecięcym grzejnika dekoracyjnego, na którego idealnie gładkiej powierzchni możesz umieścić dowolny nadruk – uciesz swoje dziecko grzejnikiem z obrazkiem przedstawiającym jego ulubioną postać z bajki!

Grzejnik ozdobny w pokoju dziecka:

  • bezpieczny,
  • estetyczny,
  • kolorowy.

Grzejnik ozdobny z nadrukiem w pokoju chłopca

Grzejnik Style Smooth w pokoju dziecka

W aranżacji pokoju dziecięcego pamiętaj o elementach wystroju pobudzających wyobraźnię, motywujących do kreatywnego myślenia i wzbudzających uśmiech. Pokoik dziecka musi być miejscem przytulnym i radosnym, w którym twoja pociecha będzie chciała spędzać czas na zabawie i nauce. Musi się w nim czuć bezpiecznie i swobodnie.

Zobacz więcej GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH Z NADRUKIEM»

Nie musisz już martwić się o zabudowę starego, nieestetycznego kaloryfera żeby pokój wyglądał estetycznie. Spraw swojemu dziecku niespodziankę i zamontuj mu piękny grzejnik dekoracyjny z dowolnym motywem dziecięcym lub oryginalnym obrazkiem – zobacz, jakie możliwości ma grzejnik dekoracyjny Style Smooth.

Grzejnik ozdobny Style Smooth jest powleczony farbą poliestrową, która zapewnia jednorodną powłokę a zastosowania technologia chroni przed jego żółknięciem.

Grzejnik ozdobny z nadrukiem w pokoju dziewczynki

Możesz zdecydować się na kolorowy nadruk wybrany spośród oferowanych przez producenta lub umieszczenie na nim swojej grafiki (za dodatkową opłatą).

Grzejnik ozdobny w pokoju dziecięcym

Innym, ciekawym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego są kolorowe grzejniki dekoracyjne z linii Tubus. Ich zaletą jest z pewnością uniwersalność, w związku z czym na pewno będą pasować do każdego wystroju i wprowadzą barwny akcent.

Grzejniki Tubus produkowane są w segmentach 5, 10, 15 i 20-elementowych, można je swobodnie łączyć aby uzyskać potrzebną szerokość. Ich staranne, estetyczne wykończenie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii to gwarancja bezpieczeństwa dla twojego dziecka.

Grzejniki dekoracyjne do pokoju dziecięcego

Możesz też zdecydować się na zamontowanie w pokoju swojego dziecka grzejnika jako tablicy do pisania – to rewelacyjne rozwiązanie dla małego artysty. Grzejniki Indivi New są wyprodukowane z hartowanego szkła bardzo odpornego na uszkodzenia i urazy mechaniczne i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Grzejniki Tubus do pokoju dziecięcego