• 512 644 342, Szymon
  • 510 096 837, Dominik
  • 506 725 688, Grzegorz
  • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 10 z 14

Urządzasz łazienkę? Szukasz ciekawych inspiracji? Marzy ci się oryginalny, niebanalny wystrój? W najnowszej kolekcji nowoczesnych grzejników łazienkowych znajdziesz modne i niezwykle oryginalne czarne modele, które doskonale sprawdzą się w utrzymaniu optymalnej temperatury w chłodne dni, ich kształt umożliwi szybkie osuszanie ręczników i bielizny a przy tym będą stanowić główny element wystroju łazienki.

Czytaj więcej

Jeżeli szukasz oryginalnego i stylowego grzejnika ozdobnego, którego wygląd będzie zachwycał i doda aranżacji twojego salonu niezwykłego charakteru poznaj nowoczesne grzejniki dekoracyjne w korzystnych, niskich cenach.

Czytaj więcej
Minimalistyczne wnętrza nadal królują – najmodniejsze aranżacje cechuje skromność, prostota i subtelna uroda. Brak krzykliwych zdobień i dominacja prostych kształtów geometrycznych, gładkie powierzchnie i lekkość to wyznaczniki tego nurtu, który stale ma swoje duże grono miłośników.Czytaj więcej

Chcąc stworzyć dla swojego dziecka pokój idealny nie zapomnij o ozdobach i dodatkach, dzięki którym nabierze on bajkowego wymiaru. Wybierając grzejnik do pokoju dziecięcego pamiętaj, że musi mieć odpowiednią moc grzewczą, aby zapewnić komfortową, optymalną temperaturę i pracował jak najciszej, aby nie przeszkadzał dziecku podczas snu czy nauki.

Czytaj więcej

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych koniecznie poznaj możliwości, jakie daje niekonwencjonalny grzejnik dekoracyjny Etna – dzięki niemu stworzysz wyjątkowy i oryginalny projekt każdego pomieszczenia.

Czytaj więcej

Jaki wybrać grzejnik  do pokoju dziennego? Odpowiedź jest prosta – taki, który ma odpowiednią moc i zapewni optymalną ilość ciepła a jednocześnie będzie wyglądał estetycznie i dekoracyjnie. Do pokoju, w którym spędzasz swój wolny czas wybierz jeden z nowoczesnych grzejników ozdobnych o oryginalnym designie i w modnym kolorze.

Czytaj więcej
Jaki kolor grzejników wybrać? To bardzo ważne pytanie, bo kolor ma bardzo duże znaczenie: wpływa na nasze samopoczucie i tworzy wystrój wnętrza. Wywołuje w naszej wyobraźni wiele emocji, inspiruje do działania, innym razem uspokaja, relaksuje.Czytaj więcej

Popularne, tradycyjne grzejniki nie wyglądają atrakcyjnie i stylowo zwłaszcza w starannie zaprojektowanym pokoiku dla dziecka. Kolorowe ściany, zgrabne stylowe mebelki, zabawki i akcesoria dziecięce to nieodłączne elementy każdego dziecięcego pokoju – nie pozwól, aby jego wystrój popsuł nieestetyczny kaloryfer i zamontuj w pokoju swojej pociechy kolorowy grzejnik dekoracyjny.

Czytaj więcej

Grzejnik może nie tyle przypominać dzieło sztuki, co nim być w pełnej okazałości. I dodatkowo pełnić funkcję grzejnika, czyli ogrzewać pomieszczenie, nawet o sporym metrażu. Na grzejnikach dekoracyjnych nie znajduje się zwykły nadruk, ale prawdziwe dzieło sztuki uznanego polskiego malarza Józefa Stolorza.

Czytaj więcej

Nasze grzejniki dekoracyjne mają niestandardowe zastosowanie – można je personalizować, wybierając najbardziej fantazyjne nadruki, można po nich pisać, a nawet przejrzeć się przed wyjściem do pracy. Grzejniki dekoracyjne Inventio i INDIVI NEW to prawdziwa rewolucja.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 10 z 14