• 512 644 342, Szymon
  • 510 096 837, Dominik
  • 506 725 688, Janusz
  • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 10 z 17

Jeżeli szukasz oryginalnego i stylowego grzejnika ozdobnego, którego wygląd będzie zachwycał i doda aranżacji twojego salonu niezwykłego charakteru poznaj nowoczesne grzejniki dekoracyjne w korzystnych, niskich cenach.

Czytaj więcej
Minimalistyczne wnętrza nadal królują – najmodniejsze aranżacje cechuje skromność, prostota i subtelna uroda. Brak krzykliwych zdobień i dominacja prostych kształtów geometrycznych, gładkie powierzchnie i lekkość to wyznaczniki tego nurtu, który stale ma swoje duże grono miłośników.Czytaj więcej

Chcąc stworzyć dla swojego dziecka pokój idealny nie zapomnij o ozdobach i dodatkach, dzięki którym nabierze on bajkowego wymiaru. Wybierając grzejnik do pokoju dziecięcego pamiętaj, że musi mieć odpowiednią moc grzewczą, aby zapewnić komfortową, optymalną temperaturę i pracował jak najciszej, aby nie przeszkadzał dziecku podczas snu czy nauki.

Czytaj więcej

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych koniecznie poznaj możliwości, jakie daje niekonwencjonalny grzejnik dekoracyjny Etna – dzięki niemu stworzysz wyjątkowy i oryginalny projekt każdego pomieszczenia.

Czytaj więcej

Jaki wybrać grzejnik  do pokoju dziennego? Odpowiedź jest prosta – taki, który ma odpowiednią moc i zapewni optymalną ilość ciepła a jednocześnie będzie wyglądał estetycznie i dekoracyjnie. Do pokoju, w którym spędzasz swój wolny czas wybierz jeden z nowoczesnych grzejników ozdobnych o oryginalnym designie i w modnym kolorze.

Czytaj więcej
Jaki kolor grzejników wybrać? To bardzo ważne pytanie, bo kolor ma bardzo duże znaczenie: wpływa na nasze samopoczucie i tworzy wystrój wnętrza. Wywołuje w naszej wyobraźni wiele emocji, inspiruje do działania, innym razem uspokaja, relaksuje.Czytaj więcej
Biała łazienka coraz częściej pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Wiedzie prym w najnowszych trendach. Dlatego tak często przewija się pytanie: jaki grzejnik do białej łazienki? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.Czytaj więcej

Popularne, tradycyjne grzejniki nie wyglądają atrakcyjnie i stylowo zwłaszcza w starannie zaprojektowanym pokoiku dla dziecka. Kolorowe ściany, zgrabne stylowe mebelki, zabawki i akcesoria dziecięce to nieodłączne elementy każdego dziecięcego pokoju – nie pozwól, aby jego wystrój popsuł nieestetyczny kaloryfer i zamontuj w pokoju swojej pociechy kolorowy grzejnik dekoracyjny.

Czytaj więcej

Każdy właściciel restauracji wie, jak ważna jest jej odpowiednia aranżacja i jak łatwo można zepsuć cały wystrój wnętrza jednym elementem. Bardzo często zdarza się, że spożywając pyszny posiłek nasz wzrok skupia się na niezasłoniętym elemencie technicznym w zupełności nie pasującym a wręcz psującym całą aranżację pomieszczeni. Jednym z najczęściej spotykanych szpecącym elementem wystroju restauracji są nieestetyczne grzejniki - zobacz zatem, jak pięknie prezentują się grzejniki ozdobne w modnej restauracji.

Czytaj więcej

Designerskie grzejniki do kuchni spełniają potrójną rolę: urządzenia grzewczego, oryginalnej dekoracji i tablicy do pisania. Grzejniki zadbają o ciepły, przytulny klimat, kiedy będziesz przyrządzać posiłki dla najbliższych. Będą oryginalną ozdobą w kuchni, podobnie jak nowy ekspres do kawy czy designerska lodówka. I najważniejsze: ułatwią Ci organizację w kuchni.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 10 z 17