• 512 644 342, Szymon
 • 510 096 837, Dominik
 • 506 725 688, Janusz
 • 94 341 35 73

Product was successfully added to your shopping cart.

Inteligentne ogrzewanie

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

 1. System inteligentnego ogrzewania Vario Term VRC

  System VRC służy do inteligentnego bezprzewodowego zarządzania ogrzewaniem w Twoim domu. Zarządzanie i monitorowanie jest całkowicie zdalne i niezależne od miejsca, w którym przebywasz. Przy pomocy aplikacji na Twoim smartfonie lub przeglądarki w komputerze możesz otwierać lub zamykać zawory na grzejnikach, sterować źródłem ciepła, kontrolować temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach, włączać i wyłączać ogrzewanie.

  Cena od: 170,00 zł

 2. Zestaw głowic elektronicznych wraz z bezprzewodową centralką sterowania systemem VRC

  System VRC służy do inteligentnego bezprzewodowego zarządzania ogrzewaniem w Twoim domu. Przy pomocy aplikacji na Twoim smartfonie lub przeglądarki w komputerze możesz otwierać lub zamykać zawory na grzejnikach, sterować źródłem ciepła, kontrolować temperaturę i wilgotność, włączać i wyłączać ogrzewanie. W skład zestawu wchodzi centralka systemu VRC, czujnik temperatury i wilgotności oraz dwie bezprzewodowe głowice elektroniczne w kolorze białym.
  998,00 zł
 3. Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności TRH VRC

  Czujnik TRH zapewnia dokładny monitoring temperatury i wilgotności dla systemu inteligentnego ogrzewania VRC. Można go umieścić w wybranym pomieszczeniu dla którego chcemy mieć dokładniejszą informację na temat temperatury niż odczyt z głowicy. Jest to szczególnie przydatne w przypadku większych pomieszczeń, nietypowego układu pomieszczenia lub po prostu takich, w którym mamy kilka źródeł ciepła. Dane z czujników są zapisywane w systemie co pozwala w przyszłości lepiej planować i optymalizować ustawienia temperatury.
  170,00 zł
 4. Bezprzewodowa głowica elektroniczna do systemu VRC, biała

  Bezprzewodowa głowica elektroniczna do systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem VRC w kolorze białym. Pasuje do wszystkich zaworów i wkładek termostatycznych z gwintem M30x1,5. Sterowanie głowicą odbywa się bezprzewodowo za pomocą aplikacji systemu VRC. Głowica posiada wbudowany czujnik temperatury.
  235,00 zł
 5. Bezprzewodowa głowica elektroniczna do systemu VRC, grafit struktura

  Bezprzewodowa głowica elektroniczna do systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem VRC w kolorze grafit struktura. Pasuje do wszystkich zaworów i wkładek termostatycznych z gwintem M30x1,5. Sterowanie głowicą odbywa się bezprzewodowo za pomocą aplikacji systemu VRC. Głowica posiada wbudowany czujnik temperatury.
  257,00 zł
 6. Bezprzewodowa głowica elektroniczna do systemu VRC, czarna

  Bezprzewodowa głowica elektroniczna do systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem VRC w kolorze czarnym. Pasuje do wszystkich zaworów i wkładek termostatycznych z gwintem M30x1,5. Sterowanie głowicą odbywa się bezprzewodowo za pomocą aplikacji systemu VRC. Głowica posiada wbudowany czujnik temperatury.
  257,00 zł
 7. Centralka sterowania systemem VRC

  Centralka systemu VRC, który służy do inteligentnego bezprzewodowego zarządzania ogrzewaniem w Twoim domu. Przy pomocy aplikacji na Twoim smartfonie lub przeglądarki w komputerze możesz otwierać lub zamykać zawory na grzejnikach, sterować źródłem ciepła, kontrolować temperaturę i wilgotność, włączać i wyłączać ogrzewanie.
  431,00 zł
Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)